Ostatní služby

Montáž

02

koupili jste si žaluzie nebo rolety v supermaketu a nevíte si rady s montáží? Bude-li to v našich silách, provedeme Vám montáž Vašich žaluzií a rolet.

Opravy a servis

24

Přetržená šňůrka? Nebo jiná porucha vaší oblíbené žaluzie? Nabízíme záruční a pozáruční servis stínicí techniky zakoupené nejen u nás. Případně montáž žaluzií, rolet nebo markýz zakopených v baumarktu.

Čištění vertikálních žaluzií

28

Zajišťujeme čištění vertikálních látkových žaluzií mokrou cestou.

Prodej náhradních dílů

27

Prodáme Vám náhradní díly či komponenty k žaluziím. Zboží zašleme poštou na dobírku či dle dohody.

Poradenství

21

Nabízíme bezplatné poradenství v oblasti stínicí techniky. Poradíme Vám, který typ zastínění bude nejlépe splňovat Vaše požadavky. Na základě zaměření Vám uděláme bezplatnou cenovou kalkulaci. Konzultace lze provádět také samozřejmě i prostřednictvím elektronické pošty.

Fotoslužba

Prostřednictvím moderní techniky Vám žaluzie namontujeme virtuálně. Vyfotíme digitálním fotoaparátem Váš interiér a pomocí počítače vytvoříme iluzi toho, jak interiér bude vypadat s novou žaluzií. Fotografie lze také zaslat e-mailem.

Doplňkové služby

Také jsme schopni zajistit i práce mimo náš obor. Například vrtání děr, zavěšení obrázků a polic apod. Vaše další požadavky směřujte na naše kontakty.