Časté dotazy

Mohu si vaše produkty objednat bez montáže?
Ano hotové výrobky nebo náhradní díly dodáme i na dobírku poštou nebo kurýrem. Pro kutily a kutilky návody na vyměření a montáž v sekci Ke stažení.

Jak daleko jezdíte za zákazníky?
Tak daleko, jak je to třeba. Často se stává, že zákazník ve svém okolí nenajde firmu, která je ochotna a schopna udělat například atypické řešení zastínění. Naši zákazníci jsou v jižních Čechách, na severní Moravě, v Brně nebo Thajsku :)

Nenašel jsem ceník. Jaké máte ceny?
Vzhledem k povaze výrobků se ceny počítají složitě. Také nemáme rádi ceník typu “ceny od”. Proto ceníky neuvádíme. Pošlete poptávku a my vám pošleme bezplatnou cenovou nabídku.

Kde sídlíte?
Nemáme vzorkovnu ani kancelář. Pouze domácí kancelář. Potřebujete-li si prohlédnout naše výrobky, náš technik vás nezávazně navštíví s potřebnými vzorky a katalogy. Funguje to.

Jak dlouho trvá dodání?
Záleží na druhu výrobku. Většinu žaluzií, roletek a sítí dodáme do několika pracovních dnů (3-7). Jiné zboží může trvat i týdny, například dřevěné žaluzie a rolety nebo atypické tvary.

Můžu platit kešem nebo šekem?
Ano, prostě penězi v jakékoli formě, ideálně v Koruně české :)

Jaká je záruka na poskytnuté výrobky a služby?
Standardní 24-měsíců. Nebojíme se nabídnout i tříletou záruku. Řekněte si o ni.

Jaký je původ vašeho zboží, je vyrobeno v ČR?
To je různé. Většina výrobků se kompletuje v ČR z komponent vyrobených v ČR. Prapůvod všech komponent ale nejsme schopni zjistit. Dnešní svět je tak globalizovaný :(

Potřebuji jen jednu malou žaluzii do okénka v koupelně. Není to pro vás malá zakázka?
Ano, je malá, ale co se dá dělat. Třeba toho bude příště více :)

Píše se stínicí nebo stínící technika?
Správně se píše stínicí technika (přídavné jméno účelové). Většina firem uvádí stínící technika (přídavné jméno dějové). To není správně. Je to stejné jako spořicí nebo spořící účet nebo kropicí vůz kropící ulici. Pokud něco k něčemu slouží, píšeme krátké I, pokud někdo něco zrovna dělá, musíme napsat Í dlouhé.

Jak velký je váš tým?
Tak velký, jak je potřeba. Jsme v zásadě firma jednoho muže plus externí spolupracovníci.

Nenašli jste svojí otázku? Položte dotaz zde:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Dotaz

Opište kód
captcha