Interiérové stínění

Řetízkové horizontální žaluzie

01

Žaluzie do oken s izolačním dvojsklem (plastová, dřevěná, hliníková). Vysoká užitná hodnota a dlouhá životnost. Jednoduché ovládání pomocí kuličkového řetízku. Díky profilu s límcem dokonale sluší každému oknu. Existuje mnoho variant těchto žaluzií. Lze volit druh lamel  (jednobarevná, imitace dřeva) jejich prostřih (klasický, nebo skrytý, tzv. celostínicí), případně šířku (16 nebo 25 mm). Barvu profilů, textilních a plastových prvků lze sladit s barvou oken nebo lamel. Některé profily také lze opatřit renolitovou folií s potiskem imitace dřeva. Pro minimální zásah do oken se žaluzie instalují přímo na okenní rám do zasklívací lišty.

Tento typ žaluzií nabízíme také jako samoinstalační balíček.

Máte-li další požadavky, například na elektrické ovládání nebo atypické tvary, náš technik vám milerád poradí.

Horizontální žaluzie 25

02

mimo žaluzií pro okna s izolačním dvojsklem nabízíme i další druhy žaluzií pro jakýkoli druh okna. Systémy jsou různé, dokážeme se přizpůsobit vaším představám. K mání jsou také například žaluzie s čelním vývodem ovládání. Pokud máte svojí představu, konzultujte ji s naším technikem.

Solárně napájené žaluzie

03

Produkt pro pohodlné uživatele na solární napájení. Na žaluzii se nachází solární článek, který nabíjí integrovaný akumulátor. Ten pohodlně zajišťuje napájení pohonu pro žaluzii a lze ji tak pohodlně vytahovat či naklápět dodaným dálkovým ovládáním. V nabídce v provedení pro montáž na okna s izolačním dvojsklem.

Horizontální žaluzie 35 a 50

04

Zejména do průmyslových nebo kancelářských interiérů jsou vhodné žaluzie s širší lamelou – 35 nebo 50 mm. Ovládání se provádí pomocí textilní nekonečné šňůry. Vyskoká užitná hodnota a dlouhá životnost. Profily a textilní prvky lze sladit s barvou lamel. Žaluzie se instalují na okenní rám nebo před okno, případně do nadpraží. Konkrétní způsob instalace konzultujte s technikem.

Roletky

05

Nabízíme širokou škálu druhů látek a materiálů zajišťující různou míru zastínění či zatemnění. Systémy ovládání nabízíme od moderních pomocí kuličkového řetízku až po pružinové mechanismy pro případ, že milujete staré technologie. Dalším možností jsou také římské roletky nebo japonské panelové stěny. Vaše požadavky konzultujte s technikem.

Japonské panelové stěny

06

Moderní prvek vašeho interiéru. Lze použít roletové nebo i záclonové látky ovládat ručně nebo provázkem. Do obchodních i obytných prostor. Mnoho možností a vždy to bude elegantní. Detaily konzultujte s technikem.

Zatemňovací zařízení

08

Častým požadavkem zákazníka je zatemnění místnosti. Pomocí kazetových rolet dokážeme udělat 100% tmu. A pokud vám nějaké to procento světla nevadí, nabídka systémů je ještě širší. Nechte si poradit naším technikem. Konzultace vždy zdarma.

Plisé

09

Plisované žaluzie jsou dizajnově velmi populární. Kromě zastínění a zatemnění různých tvarů oken umožňují i různé zatahování. Můžete například žaluzii zatáhnout opačným směrem, než je zvykem – zespoda nahoru. Nabízíme desítky druhů vzorů, takže si můžete svá okna obléknout přesně tak, jak se vám líbí.

Garnýže a záclony

11

Jako doplňkový sortiment nabízíme široký výběr vodičů a garnýž pro vaše záclony a závěsy. Systémy jsou velmi variabilní. Lze je ohýbat nebo zakroužit, takže se hezky přizpůsobí vašemu interiéru. Ovládání je možné ručně, provázkem nebo také motorem.

Spolupracujeme s bytovým studiem, kde si můžete vybrat ze stovek druhů bytového textilu.

Potisk žaluzií a rolet

12

Stínicí techniku můžete také využít pro propagaci svého loga nebo také jako dekoraci jakéhokoli interiéru. Dostaneme vaši grafiku na žaluzie a rolety. Potisknout lze textilní materiály na vertikální žaluzie, japonské panelové stěny nebo na textilní roletky. Horizontání žaluzie lze opatřit polepem. Máte svojí představu nebo požadavky? Směle nás kontaktujte.