Exteriérové stínění

Sítě proti hmyzu

10

Hmyz v interiéru je nepříjemný. Nejjednodušším způsobem, jak se ho zbavit jsou sítě proti hmyzu. Síťovina je vyrobena z kvalitních materiálů (skelné vlákno potažené PVC), takže můžou zůstat na oknech celoročně. Dle druhů oken lze zvolit různé druhy rámů nebo systémů.

Nejrozšířenější jsou sítě do PVC nebo eurooken. Tyto sítě se instalují bez jakéhokoli zásahu do rámu okna a dají se snadno demontovat. Tento rám dodáváme v několika barvách a také jej dokážeme opatřit renolitovým polepem, aby lépe ladily s vašimi okny.

Nabízíme i další systémy. Například pevnější rámy zavěšené na pružinových pantech umožňují instalaci do dveří. V nabídce jsou i rolovací sítě a další. Vaše přání a požadavky konzultujte s technikem.

Exteriérové rolety

14

Oblíbené předokenní rolety mají výhodu v tom, že jsou venku. Zachytí sluneční paprsky dříve než zahřejí okno. Velmi dobře temní, chrání okna a tlumí hluk. Působí také jako výrazný bezpečnostní prvek vašeho domu nebo bytu.

Možnosti a vaše představy konzultujte.

Exteriérové žaluzie

15

Dnes velmi oblíbený způsob zastínění. Jedná se o moderní a velmi účinný způsob ochrany před slunečním zářením. Lze pohodlně regulovat z interiéru pomocí kliky manuálně nebo rádiově pomocí ovladače. Zde dodat v rámci stavby i po jejím dokončení. Existuje několik druhů lamel různých šířek 35-90mm a tvarů (tvar C, Z nebo S). Technické detaily konzultujte s technikem.

Markýzy

16

Pro zvýšení komfortu na vaší terase doporučujeme instalovat markýzu. Nabízíme mnoho technických možností a vzorů látek. Markýza také ale bude skvěle slušet vašemu podniku – máte-li například restauraci, obchůdek nebo cukrárnu. Umíme dodat markýzy s potiskem nebo také stříšky z autoplachet. Konzultujte vaši představu s naším technikem.

Dřevěné rolety

17

Zvláště do památkově chráněných domů nabízíme dřevěné rolety. Tyto rolety jsou totožné s roletami vyráběny za první republiky. Pro vaše rolety také nabízíme renovaci a repasi. Pro konzultace je vám k dispozici náš technik.